این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد


ریاست جمهوری
سازمان اداری و استخدامی کشور

    مجوز مرکز آموزش مدیریت دولتی

محل برگزاری کنفرانس
تالار ایوان شمس

اعطای گواهی نامه بین المللی به تمامی شرکت کنندگانعضویت در کانال تلگرام کنفرانس

اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

سخن دبیر کنفرانس

جامعه علمی جهانی، امروزه در جایگاهی قرار دارد که روند رو به رشدی را در استقبال از مقالات علمی جدید تجربه می­ کند و ایجاد بستری مناسب جهت ارائه مقالات را از وظایف و اهداف خود می داند.

جامعه علمی جهانی، امروزه در جایگاهی قرار دارد که روند رو به رشدی را در استقبال از مقالات علمی جدید تجربه می­ کند و ایجاد بستری مناسب جهت ارائه مقالات را از وظایف و اهداف خود می داند.

از این رو «اولین کنفرانس بین المللی الگوهای مدیریت در عصر پیشرفت» فرصت خوبی فراهم خواهد ساخت تا اساتید دانشگاهی، محققان، پژوهشگران، کارشناسان، دانشجویان و مدیران در یک اجتماع عظیم علمی بتوانند تجارب، یافته­ های نوین و نتایج تحقیقات خود را ارائه و با جامعه علمی کشور به اشتراک بگذارند. بحث تبادل دانش روز و انتقال تجربیات، بیان چالش ها و ارائه راهکارها و کاربردی نمودن نتایج تحقیقات در زمینه های مختلف رشته مدیریت اولویت اول این رویداد مهم علمی کشور است.

لذا از کلیه اساتید، صاحب نظران، پژوهشگران و کارشناسان مرتبط دعوت به عمل می آید تا با ارائه آخرین نتایج پژوهش ­های خود موجب غنای هر چه بیشتر این کنفرانس گردند.

دبیرخانه دائمی کنفرانس آمادگی هر نوع همکاری از جانب سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی و همچنین اساتید دانشگاه ها و نخبگان و متخصصان محترم را دارا می باشد.

در پایان بر خود واجب می دانم مراتب سپاس و قدردانی خود را از یکایک اعضای محترم شورای سیاست گذاری، کمیته علمی و هیات اجرایی و همچنین پژوهشگران ارجمند داشته باشم و از خداوند متعال؛ همتی بلند، عزمی راسخ و توانی افزون برای کلیه تلاشگران عرصه علم و پژوهش آرزومندم.

 

  دکتر حمید آزادی ریکنده

دبیر کنفرانسبازگشت1395/10/14
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !