این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد


ریاست جمهوری
سازمان اداری و استخدامی کشور

    مجوز مرکز آموزش مدیریت دولتی

محل برگزاری کنفرانس
تالار ایوان شمس

اعطای گواهی نامه بین المللی به تمامی شرکت کنندگانعضویت در کانال تلگرام کنفرانس

اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

نمایه سازی کنفرانس الگوهای مدیریت در عصر پیشرفت در پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)

با افتخار اعلام می کنیم SID به عنوان پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی از برگزاری کنفرانس الگوهای مدیریت در عصر پیشرفت حمایت کرده است و همه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس در پایگاه SID نمایه خواهند شد.

با افتخار اعلام می‌کنیم SID به‌عنوان پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی از برگزاری اولین کنفرانس الگوهای مدیریت در عصر پیشرفت حمایت کرده است و همه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس در پایگاه SID نمایه خواهند شد. پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی با هدف ترویج و اشاعه اطلاعات علمی، گسترش و ارتقای خدمات اطلاع رسانی به محققان، سرعت بخشیدن به کاوش‌های علمی و دستیابی آسان محققان به آخرین منابع اطلاعاتی منتشر شده در نشریات و دستاوردهای پژوهشی و نهایتاً افزایش اثربخشی تحقیقات در کشور، راه‌اندازی گردید.
همواره این پایگاه سعی نموده است که منابع علمی را با دو ویژگی "جامعیت و روزآمدی" به‌همراه سرویس‌ها و خدمات ویژه و کارآمد در جهت اشاعه فرهنگ تحقیق و پژوهش به‌صورت دسترسی آزاد (Open Access) در اختیار محققان و دانش‌پژوهان قرار دهد.
از جمله مهم‌ترین خدمات ارائه شده در SID می‌توان به
دسترسی به چکیده و متن کامل مقالات ارائه شده در مجامع علمی معتبر، معرفی مجامع آتی کشور بر اساس ارکان، محورها و زمان‌های کلیدی و ... اشاره کرد.
مجموعه SID به‌عنوان ناشر تخصصی و مرجع نمایه سازی مقالات کنفرانس‌های علمی و تخصصی کشور، دارای بیش از 3 پایگاه حرفه ای و تخصصی زیر مجموعه است که قشر عظیمی از پژوهشگران مخاطبان آن هستند. همچنین با کلیک بر روی کنفرانس‌های معتبر ایران، پژوهشگران و اساتید و همکاران و دانشجویان عزیز می‌توانند مهم‌ترین کنفرانس‌های معتبر ایران که در SID ثبت می‌گردند را مشاهده و مطالعه نمایند. اولین کنفرانس الگوهای مدیریت در  عصر پیشرفت در SID ثبت شده است. پژوهشگران جهت مطالعه و بررسی حمایت SID از اولین کنفرانس الگوهای مدیریت در  عصر پیشرفت می‌توانند بر روی لینک زیر کلیک نمایند: 
 


بازگشت1395/12/01
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !