این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد


ریاست جمهوری
سازمان اداری و استخدامی کشور

    مجوز مرکز آموزش مدیریت دولتی

محل برگزاری کنفرانس
تالار ایوان شمس

اعطای گواهی نامه بین المللی به تمامی شرکت کنندگانعضویت در کانال تلگرام کنفرانس

اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

پیوستن ISC به جمع حامیان علمی کنفرانس

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) به جمع حامیان علمی اولین کنفرانس سالانه الگوهای مدیریت در عصر پیشرفت پیوست.

به اطلاع کلیه شرکت‌کنندگان در اولین کنفرانس سالانه الگوهای مدیریت در عصر پیشرفت می‌رساند که با پیگیری‌های انجام‌شده، پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) به جمع حامیان علمی کنفرانس پیوست و کنفرانس در سامانه گردهمایی‌ها و همایش‌های ایران ISC به‌صورت رسمی ثبت گردیده است.

پایگاه داده استنادی علوم جهان اسلام یا ISC (Islamic World Science Citation Center) یک سیستم اطلاع‌رسانی علمی و یک پایگاه استنادی علوم نوین و تکنولوژی مانند موسسه علمی ISI است و هدف آن تجزیه‌وتحلیل مجلات و ژورنال‌های علمی کشورهای اسلامی بر مبنای معیارهای علم‌سنجی معتبر اسلامی است و پس از موسسه علمی ISI (پایگاه استنادی علمی) و پایگاه نمایه‌های استنادی معتبر و شناخته‌شده اسکوپوس (Scopus) در کشور هلند، ISC (پایگاه استنادی علوم جهان اسلام) سومین پایگاه استنادی برای سنجش و ارزیابی عملکرد پژوهشی کشورها محسوب می‌گردد که ۵۷ کشور در آن مشارکت دارند. کشور ما با ایجاد ISC، بعد از آمریکا که ۶۰ سال در مطالعات استنادی تجربه دارد و نیز بعد از کشور هلند، مهم‌ترین نظام استنادی جهان را بنانهاده است .

همچنین
شرکت‌کنندگان در اولین کنفرانس سالانه الگوهای مدیریت در عصر پیشرفت می‌توانند برای مشاهده حمایت ISC از کنفرانس، به لینک زیر مراجعه نمایند.

حمایت ISC از کنفرانس
بازگشت1396/01/14
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !