این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد


ریاست جمهوری
سازمان اداری و استخدامی کشور

    مجوز مرکز آموزش مدیریت دولتی

محل برگزاری کنفرانس
تالار ایوان شمس

اعطای گواهی نامه بین المللی به تمامی شرکت کنندگانعضویت در کانال تلگرام کنفرانس

اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

اطلاعیه دبیرخانه دائمی کنفرانس برای پژوهشگران

در ادامه مطلب به نکات بااهمیتی برای پژوهشگران در ارتباط با چگونگی عضویت در سایت، اطلاعاتی درباره تدوین و ارسال مقالات، شرایط و مسایل صدور گواهینامه‌های کنفرانس، اطلاعاتی درباره هزینه‌های کنفرانس و ... اشاره شده است؛ دبیرخانه دائمی کنفرانس توصیه می‌نماید پژوهشگران قبل از مشارکت در کنفرانس و به‌ویژه قبل از ارسال مقالات خود نکات اشاره شده را با دقت مطالعه و رعایت نمایند ...

دبیرخانه دائمی کنفرانس در ذیل نکات بااهمیتی را به اطلاع پژوهشگران می‌رساند. این موارد در ارتباط با چگونگی عضویت در سایت، اطلاعاتی درباره تدوین و ارسال مقالات، شرایط و مسایل صدور گواهینامه‌های کنفرانس، اطلاعاتی درباره هزینه‌های کنفرانس و ... تنظیم شده اند؛ دبیرخانه دائمی کنفرانس توصیه می‌نماید پژوهشگران قبل از مشارکت در کنفرانس و به‌ویژه قبل از ارسال مقالات خود نکات اشاره شده را با دقت مطالعه و رعایت نمایند. این موارد به ترتیب ذیل می‌­باشند:

-----------------------------------------------------------------------------------

1. جهت ارسال بیش از یک مقاله نیاز به ثبت نام مجدد نیست. پژوهشگران در همان پنل کاربری خود می توانند سایر مقالات خود را ارسال نمایند.

-----------------------------------------------------------------------------------

2. در هنگام ثبت نام، اطلاعات کامل فرم ثبت نام را به‌طور دقیق تکمیل نمائید.

نکته 1: پکیج و گواهی‌های پژوهشگران همزمان با برگزاری کنفرانس یا روز بعد از برگزاری کنفرانس (در صورت پذیرش نهایی و تکمیل فرآیند ثبت نام) به آدرس پستی مندرج در فرم ثبت نام ارسال می‌گردد یا به صورت حضوری در کنفرانس به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد. لذا هرگونه قصور در ثبت اطلاعات مندرج در برگه ثبت نام متوجه خود فرد خواهد بود.

 نکته 2: از ثبت نام مجدد جداً بپرهیزید. در صورت عدم دریافت ایمیل فعال سازی با دبیرخانه دائمی کنفرانس تماس حاصل نمائید. دبیرخانه دائمی کنفرانس پنل سامانه کاربری شما را فعال کرده و می‌توانید با ایمیل و رمز عبور وارد سامانه شوید.

-----------------------------------------------------------------------------------

3. در هنگام آماده سازی مقاله جهت ثبت در سامانه، فرمت دقیق مقالات رعایت گردد. جهت تسهیل نمونه فونت مقاله بر روی وب سایت قرار داده شده است. خواهشمند است مقاله خود را قسمت به قسمت copy کرده و در فایل فرمت نمونه دریافت شده از سایت کنفرانس paste نمائید (فایل نهایی که ارسال می نمائید همان فایل فرمت باشد که مقاله خود را بر روی آن قرار داده اید).

راهنمای نگارش و سربرگ مقالات: کلیک کنید!

-----------------------------------------------------------------------------------

4. مقاله خود را صرفاً زمانی ارسال نمایید که تمامی ویرایش ها و اصلاحات خود را روی آن انجام داده باشید، چراکه فرآیند داوری برگشت پذیر نبوده و همکاران ما از نسخه جدید فایل شما مطلع نخواهند شد، به عبارتی پس از ارسال مقاله به هیچ عنوان قابل ویرایش نخواهد بود. اما در صورتیکه مقاله شما طبق نظر کمیته داوران نیاز به ویرایش داشت بایستی ابتدا تمام ویرایش ها و اصلاحات اشاره شده توسط کمیته داوران را در فایل خود انجام داده سپس وارد سامانه کاربران شده و فایل جدید را جایگزین فایل قبلی بنمائید.

 نکته 1: توجه نمایید در صورت انجام ویرایش‌های درخواستی، فایل مقاله اصلاحی را در سامانه کاربری صرفاً جایگزین مقاله قبلی نمائید و به هیچ وجه آن را به عنوان مقاله جدید ثبت نکنید.

-----------------------------------------------------------------------------------

5. در فایل مقالات ارسالی و در صفحه چکیده، بعد از عنوان پژوهش و ترجیحاً به صورت پانویس نام نویسنده، وابستگی(Affiliation)  خود را به دانشگاه یا سازمان مد نظر خود حتماً ذکر نمائید. در ارائه این آدرس علمی دقت نمایید چرا که به ویژه دانشجویان درصورتی که دقیق این بخش را درج نکنند بعداً امتیازات علمی حاصل از ارائه مقاله توسط دانشگاه اشاره شده به آنان تعلق نخواهد گرفت.

نکته 1: در ارائه این آدرس علمی دقت نمایید چرا که به ویژه دانشجویان درصورتی که دقیق این بخش را درج نکنند، دانشگاه ها و مراکز علمی آن ها، برایشان امتیازی قائل نمی شوند و به آنان نمره ای اختصاص داده نمی شود.

نکته 2: پژوهشگران می توانند مقالات خود را به زبان های فارسی یا انگلیسی آماده و ارسال نمایند. ارسال مقالات بایستی صرفاً در قالب یا فرمت ورد (با پسوند docصورت بپذیرد.

 -----------------------------------------------------------------------------------

6. در هنگام ثبت مقاله عنوان کامل مقاله را به همراه نام و نام خانوادگی سایر نویسندگان حتما قید نمائید. گواهی صادر شده برای مقاله بر طبق همین اطلاعات ثبت شده شما در پنل کاربری صادر می گردد، نه از روی فایل مقاله. توصیه می گردد که حتماً ترتیب اسامی قبل از ارائه در مقاله به اطلاع کلیه نفرات رسیده و با توافق کامل انجام گردد. از طرفی لازم است ترتیب اسامی در مقاله و در بخش ثبت نام مقاله مشابه باشد. پس از وارد کردن اسامی و ثبت آن، هیچ گونه تغییر در اسامی یا ترتیب آن ها امکان پذیر نخواهد بود.

نکته: با توجه به اینکه گواهینامه کنفرانس به دو زبان فارسی و انگلیسی صادر می شود، به هیچ وجه امکان تصحیح یا درخواست مجدد صدور آن وجود ندارد، لذا خواهشمند است در زمان ارسال مقالات خود، تمامی فیلدهای موجود در منوی «ارسال مقاله جدید»، به ویژه نام، نام خانوادگی و ترجمه عنوان انگلیسی مقالات خود را کاملا صحیح و با نهایت دقت تکمیل نمایید.

-----------------------------------------------------------------------------------

7. پرداخت هزینه پذیرش مقاله و همچنین حضور نویسندگان مقالات صرفاً به روش آنلاین در سامانه کاربران صورت می پذیرد.

نکته 1: نویسندگانی که مقاله (های) خود را به کنفرانس ارسال کرده و قصد دارند مقالات جدید خود را نیز ارسال نمایند، تا مشخص شدن نتایج تمامی مقالات خود، نباید مبلغی پرداخت نمایند. به عبارتی نویسندگانی که چند مقاله ارسال کرده اند که نتایج برخی از آنها اعلام شده و نتایج برخی دیگر هنوز اعلام نشده است، تا مشخص شدن نتایج تمامی مقالات خود، نباید مبلغی پرداخت نمایند. لذا تمامی پرداخت ها فقط باید یکبار و در یک مرحله انجام شود.

نکته 2: هیچکدام از مراحل پرداخت آنلاین منوط به تایید مدیر سیستم نبوده و نویسندگان می توانند بدون تایید مدیر سیستم و با توجه به جمع مبلغ خدمات درخواستی خود، هزینه را پرداخت نمایند. 

نکته 3: نویسندگان محترم دقت نمایند که انتخاب خدمات برای پرداخت هزینه، دلبخواهی نیست و دقیقاٌ باید منطبق با وضعیت داوری مقاله باشد. به عنوان مثال، اگر مقاله ای «بصورت پوستری» پذیرفته شود، نویسنده هنگام انتخاب خدمات، نمی تواند گزینه «ارائه بصورت سخنرانی» را تیک بزند.

نکته 4: اسامی نویسندگانی که مقالات آنها مورد پذیرش واقع شده، پس از پرداخت هزینه توسط نویسندگان، به جهت صدور مدارک اعلام می شود. بنابراین نویسندگان بلافاصله پس از اطلاع از پذیرش مقالات خود می توانند نسبت به پرداخت هزینه اقدام نموده و از طرح سوالاتی درباره آخرین مهلت پرداخت و ... خودداری فرمایند

 شرایط مالی و هزینه های کنفرانس: کلیک کنیدبازگشت1396/01/25
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !