این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد


ریاست جمهوری
سازمان اداری و استخدامی کشور

    مجوز مرکز آموزش مدیریت دولتی

محل برگزاری کنفرانس
تالار ایوان شمس

اعطای گواهی نامه بین المللی به تمامی شرکت کنندگانعضویت در کانال تلگرام کنفرانس

صفحه اصلی > معرفی کنفرانس
.: معرفی کنفرانس

با استعانت از خداوند متعال، اولین کنفرانس سالانه الگوهای مدیریت در عصر پیشرفت با هدف ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی در زمینه مدیریت، با همکاری پژوهشکده دولت اسلامی و پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا، در تاریخ 4 خرداد‌ماه سال 1396 در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد تا بدین‌وسیله در این کنفرانس بزرگ علمی، محققان ایده‌ها و یافته‌های پژوهشی خود را با یکدیگر در میان گذاشته و از دیدگاه‌ها و دانش یکدیگر بهره‌مند گردند.

بدین‌وسیله از کلیه اساتید، دانشجویان و مدیران دعوت می‌شود تا با ارائه مقالات علمی و پژوهشی خود در زمینه‌های مختلف مدیریت، با این کنفرانس همکاری نموده و بر غنای آن بیفزایند.

این کنفرانس شامل نشست‌های علمی تخصصی، ارائه شفاهی و پوستری مقالات، سخنرانی توسط اساتید برجسته داخلی و خارجی و کارگاه‌های آموزشی تخصصی هدفمند خواهد بود.

زبان رسمی کنفرانس فارسی و انگلیسی است و مقالاتی که به زبان انگلیسی نگارش می‌شوند، در صورت پذیرش به‌صورت سخنرانی، باید به زبان انگلیسی ارائه شوند. لازم به ذکر است مقالات برگزیده این کنفرانس جهت چاپ به مجله‌های مختلف علمی از جمله مجله علمی تخصصی مدیریت پیشرفت ارجاع می‌شوند.