این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد


ریاست جمهوری
سازمان اداری و استخدامی کشور

    مجوز مرکز آموزش مدیریت دولتی

محل برگزاری کنفرانس
تالار ایوان شمس

اعطای گواهی نامه بین المللی به تمامی شرکت کنندگانعضویت در کانال تلگرام کنفرانس

صفحه اصلی > تعرفه های ثبت نام
.: تعرفه های ثبت نام

تعرفه های ثبت نام در کنفرانس :

* هزینه مقاله دوم و بیشتر به شرط یکسان بودن نویسنده مسئول 150هزار تومان است.

* هزینه ثبت نام غیرحضوری شامل دریافت پکیج کنفرانس (سی دی کنفرانس، کتاب مجموعه مقالات کنفرانس و کیف و ...) و گواهینامه بین المللی پذیرش مقاله و گواهینامه رسمی به‌صورت مشترک از پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا و پژوهشکده دولت اسلامی است.

* خدمات ثبت نام به صورت غیر‌حضوری شامل ثبت مقاله در پایگاه های علمی معتبر از جمله پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) و کنسرسیوم محتوای ملی (سیویلیکا) و...، ارسال رایگان گواهی برای شرکت کنندگان، ارائه گواهی پذیرش به تعداد نویسندگان است

این امکان برای پژوهشگرانی که امکان حضور در روز کنفرانس و دریافت خدمات حضوری را ندارند ولیکن تمایل به مشارکت علمی در کنفرانس و ثبت آثار پزوهشی خود را دارند میسر شده است. این نوع ثبت نام صرفا منوط به ارسال و تایید مقاله است. 

* هزینه حضور و پذیرایی (شامل نهار و میان وعده) و ارائه گواهینامه رسمی از پژوهشکده دولت اسلامی برای هر نویسنده همکار 160 هزار تومان است.

* هزینه ثبت نام حضوری شامل حضور در کنفرانس، پذیرایی نهار و میان وعده، و دریافت پکیج کنفرانس (سی دی و کتاب مجموعه مقالات کنفرانس، کیف و...) و گواهینامه پذیرش و حضور و گواهینامه رسمی به‌صورت مشترک از پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا و پژوهشکده دولت اسلامی است.

* علاوه بر خدمات بالا، خدمات ارسال مقاله، ارائه گواهی پذیرش به تعداد نویسندگان، ثبت مقاله در پایگاه های علمی معتبر از جمله پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) و کنسرسیوم محتوای ملی (سیویلیکا) و...، ارسال رایگان گواهی برای شرکت کنندگان حضوری که ارسال مقاله دارند نیز بدون هزینه اضافه ارائه خواهد شد، این خدمات منوط به تایید ثبت نام و پرداخت هزینه حضور در کنفرانس می‌باشد.

نکته: توصیه می‌شود در صورت امکان حضور در روز کنفرانس، ثبت نام حضوری را انتخاب فرموده تا ضمن بهره‌مندی از برنامه‌ها و سخنرانی روز کنفرانس، در ارتقای سطح علمی و حمایت از رویداد مشارکت بیشتری داشته باشید.